Ettevõttest

H-Metal on Rootsi kapitalil põhinev projekteerimise ja tootmisega tegelev ettevõte, mis asub Eestis, Tallinnast 100 km kaugusel asuvas Haapsalus. Ettevõte on tegelenud tootmisega alates 1993. aastast ning pakub projekteerimisteenuseid peamiselt metallide töötlemise ja mehaanilise metallitööstusega seotud sektorites.
H-Metali klientideks on erinevate tööstusharude ettevõtted, kellele valmistame väikeseid kuni keskmisi tooteseeriaid. Aitame kliente ka prototüüpide ja muude erinõuete väljatöötamisel. Meie kliendid soovivad järjest enam, et võtaksime neilt üle tootmise, logistika, ostmise jms seonduva, kuna see vähendab nende tootmiskulusid.
Kliendi ettevõtte olemuse mõistmine ja ärisuhete loomine on H-Metali edu aluseks. Oleme pika aja jooksul keskendunud sellele, et saaksime tegutseda kui kompetentne varustaja erinevate klientide jaoks erinevates tööstusharudes. Meie koolitatud, projekteerimisprogramme valdavad töötajad saavad vajalikke teemasid arutada otse teie projekteerimis- ja arendusosakonnaga.
Ettevõttel on 4000 m2 suurune tootmisala ja iga-aastane tootmismaht on kuni 60 000 töötundi. Ettevõte on järjepidevalt investeerinud moodsatesse lõikamis-, painutus- ja mehaanilistesse metallitöötlusmasinatesse, CNC-tööpinkidest kuni manuaalsete masinateni. Lisaks tootmisvahenditele on tööalal veel viietonnise tõstejõuga kraana ja kõrgsurvega värvimisala, mis võimaldab kokku panna suuri konstruktsioone ja teostada värvimistöid.